DANIŞMAN KİMDİR?


DANIŞMAN Yazılım ve Otomasyon Ltd.Şti., Türkiye için değer üreten, geliştirdiği projelerle, hizmet verdiği sektörlerde referans kabul edilen, Türkiye'de ve Dünyada tanınan bir yazılım firmasıdır.

TARİHÇEMİZ

Firmamız, 1998 yılında bilgisayar satışı, kurulumu, danışmanlık hizmetleri ve yazılım üretme-geliştirme amacıyla kurulmuştur. Gelişen teknoloji, ticari eğilimler, talepler ve müşteri tercihleri doğrultusunda, 2003 yılından itibaren esas iş olarak yazılım üretme ve geliştirmeyi kendine ana kulvar olarak tercih etmiştir.

Neden Biz?

Geliştirdiğimiz projelerde %100 müşteri memnuniyetini hedef aldık. Gerçekleştirdiğimiz 150 ye yakın projenin tamamını değerli müşterilerimizin istediği şekilde tamamladık. 2009 yılından itibaren projelerimiz yurt dışından tercih edilmeye başlandı. Fas, Romanya, Rusya, İran gibi ülkelerde programlarımız kullanılmaya başlandı. 2015 yılı sonu itibarı ile kendi branşında en iyi yazılım olmayı başardık. Gerek referansları gerekse de referansı olmamasına rağmen ısrarla bir diğerine tavsiye edilen yazılım olarak bulunduğumuz durumun haklı gururunu yaşıyoruz. AR-GE ve inovasyon teknolojileri konusunda çalışmalarımızı artırmak amacıyla 2016 yılı Ocak ayı itibariyle Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.